Právě se nacházíte: Hlavní stánka / Pláže / Hlavní pláž Doksy

Hlavní pláž Doksy

Hlavní pláž Doksy Společnost provozuje dvě pláže Máchova jezera, Hlavní pláž Doksy a přilehlou malou pláž Klůček. Vodní plocha (cca 300 ha) obklopená borovými lesy a písečnými plážemi poskytuje návštěvníkům Máchova jezera mnoho příležitostí k pasivnímu i aktivnímu způsobu trávení volného času. Široký sortiment služeb na hlavní pláži a pláži Klůček, jejíž část je vyhrazena milovníkům stanování u vody, uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky. Projížďky po vodní hladině na různých typech plavidel (veslice, šlapadla, kánoe či windsurfing), plážový volejbal, adrenalinové sporty (od skákacího hradu po závěsné trampolíny), tobogán, lezení v korunách stromů a především koupání patří mezi nejoblíbenější zábavy.


Restaurace a různé typy rychlého občerstvení se postarají o hladové a žíznivé návštěvníky jezera. Návštěvníci také mohou využít sociální zařízení, sprchy, úschovnu věcí i kol a převlékárny.

První pomoc zajišťují vyškolení zdravotníci.

Fotografie Hlavní pláže v Doksech

Hlavní pláž

Kontakty

Regata Máchovo jezero a.s.
U Jezera 393 Doksy 472 01
Česká republika

Emaily:

info@regatamachovojezero.cz
autokemp@regatamachovojezero.cz

Autokemp Klůček:

Recepce Klůček: 487 872 138
Ve dnech 1.9.-30.4.: 777 915 903

Objednávky lodí:

Objednávky na tel.: 487 872 055,
777 915 904, nebo 773 915 906


Partneři


Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.