Lodní přeprava po Máchově jezeře v dubnu, květnu, červnu, září a říjnu

Pouze na objednání

Přeprava: Doksy -> Staré Splavy a Staré Splavy -> Doksy - 40Kč/osobu

Pravidelná lodní přeprava v červeneci a srpnu

Odjezdy z přístaviště

Směr: Doksy -> Březňák -> Borný -> Šroubený ->  Staré Splavy -> Staré Splavy - Pláž -> Hotel Port -> Doksy

Přístaviště linka č. 1 linka č. 3 linka č. 5
Doksy 8:30 11:30 16:00
Březňák 8:40 11:40 16:10
Borný 8:50 11:50 16:20
Šroubený
9:00 12:00 16:30
Staré Splavy 9:10 12:10 16:40
Staré Splavy - Pláž 9:20 12:20 16:50
Hotel Port 9:30 12:30 17:00
Doksy - příjezd 9:40 12:40 17:10

Odjezdy z přístaviště

Směr: Doksy -> Hotel Port -> Staré Splavy - Pláž -> Staré Splavy -> Šroubený -> Borný -> Březňák -> Doksy

Přístaviště linka č. 2 linka č. 4 linka č. 6
Doksy 10:10 13:10 17:40
Hotel Port 10:20 13:20 17:50
Staré Splavy - Pláž 10:30 13:30 18:00
Staré Splavy 10:40 13:40 18:10
Šroubený
10:50 13:50 18:20
Borný 11:00 14:00 18:30
Březňák 11:10 14:10 18:40
Doksy - příjezd 11:20 14:20 18:50

Informace o cennách naleznete zde >

Přístaviště lodí na Máchově jezeře

Máchovo jezero – počasí

Kontakty

Regata Máchovo jezero a.s.
U Jezera 393 Doksy 472 01
Česká republika

Emaily:

info@regatamachovojezero.cz
autokemp@regatamachovojezero.cz

Autokemp Klůček:

Recepce Klůček: 487 872 138
Ve dnech 1.9.-31.5.: 777 915 903

Objednávky lodí:

Objednávky na tel.: 487 872 055,
777 915 904, nebo 773 915 904

Partneři